phpList 2.11.X - en to hu translation catalogue (997 entries)

en: Profile links in test campaigns only work when you are logged in as an administrator.
hu: A profil linkek a teszt kampányokban csak akkor működnek, ha adminisztrátorként van bejelentkezve.

en: You are logged in as administrator (%s) of this phpList system
hu: Ön (%s) adminisztrátorként van bejelentkezve ebbe a phpList rendszerbe

en: Go back to admin area
hu: Vissza az admin felületre

en: Please choose
hu: Kérem válasszon

en: Make this subscriber confirmed immediately
hu: A feliratkozó azonnali visszaigazolása

en: Send this subscriber a request for confirmation email
hu: Küldjön a feliratkozó számára visszaigazolást kérő emailt

en: Subscriber removed from Blacklist for manual confirmation of subscription
hu: Az feliratkozó le lett húzva a feketelistáról, kézi megerősítés szükséges a hírlevél előfizetéshez

en: Subscriber has been removed from blacklist
hu: Feliratkozó eltávolítva a feketelistáról

en: Forwarded receiver requested blacklist
hu: A továbbított üzenet címzettje feketelistára helyezését kéri

en: When testing the phpList forward functionality, you need to be logged in as an administrator.
hu: A phpList továbbítás funkció teszteléséhez adminisztrátorként kell bejelentkeznie.

en: Message Forwarded
hu: Az üzenet továbbítva

en: %s has forwarded message %d to %s
hu: %s továbbította a(z) %d levelet %s részére

en: %s tried forwarding message %d to %s but failed
hu: %s-nek nem sikerült továbbítania a(z) %d levelet %s részére

en: Forward request from invalid user ID: %s
hu: Továbbítás sikertelen, nem létező felhasználó: %s

en: This page can only be called from the commandline
hu: Ezt az oldalt csak a parancssorból hívhatja meg

en: Failed
hu: Sikertelen

en: You do not have enough privileges to view this page
hu: Ezen oldal megtekintéséhez nem rendelkezik elegendő joggal

en: Select another list
hu: Válasszon másik listát

en: Bounces on
hu: Visszapattanók kezelésének bekapcsolása

en: Subscriber address
hu: A feliratkozó címe

en: Total bounces
hu: Visszapattanók összesen

en: All draft campaigns deleted
hu: Minden piszkozat kampány törölve

en: campaigns deleted
hu: kampányok törölve

en: campaign deleted
hu: kampány törölve

en: Campaign deleted
hu: Kampány törölve

en: start a new message
hu: egy új üzenet írása

en: Start a new campaign
hu: Új kampány indítása

en: Choose an existing draft campaign to work on
hu: Válasszon egy meglévő piszkozatot a munkához

en: Draft campaigns
hu: Piszkozat kampányok

en: entered
hu: beírva

en: del
hu: törlés

en: delete all
hu: Az összes törlése

en: Please select the lists you want to send your campaign to
hu: Válasszon listát, amelyre a kampányt küldi

en: Please select the lists you want to exclude from this campaign
hu: Válasszon listát, amelyet ki akar zárni ebből a kampányból

en: The campaign will go to users who are a member of the lists above,     unless they are a member of one of the lists you select here.
hu: Az üzenet azoknak a felhasználóknak fog menni, akik tagjai a fenti listáknak,    hacsak nem tagjai az Ön által itt kiválasztott egyik listának.

en: Your database is out of date, please make sure to upgrade
hu: Az adatbázisa elavult, kérjük frissíteni.

en: Your version
hu: Az Ön verziója

en: phplist version
hu: <a href="http://www.phplist.com">phplist</a> verzió

en: Upgrade
hu: frissíteni akar

en: Database has not been initialised
hu: Nem történt meg az adatbázis inicializálása

en: go to
hu: ugrás

en: Initialise Database
hu: Adatbázis inicializálása

en: to continue
hu: folytatni

en: Continue Configuration
hu: Konfigurálás folytatása

en: Continue the Configuration process of phpList
hu: A phpList konfigurálásának folytatása

en: Send a campaign
hu: Kampány küldése

en: Start or continue a campaign
hu: Kampány indítása/szerkesztése

en: Manage Campaigns
hu: Kampányok kezelése

en: View current campaigns
hu: Aktuális kampányok megtekintése

en: Manage Subscribers
hu: Feliratkozók kezelése

en: Search, edit and add Subscribers
hu: Feliratkozók keresése, szerkesztése, hozzáadása

en: View Statistics
hu: Statisztika megtekintése

en: View statistics
hu: Statisztika megtekintése

en: Main
hu: Főoldal

en: Manage Lists
hu: Listák kezelése

en: View, edit and add lists, that your subscribers can sign up to
hu: Listák megtekintése, szerkesztése, hozzáadása, amelyekre feliratkozhatnak

en: users
hu: felhasználók

en: List all Users
hu: Az összes felhasználó listája

en: import
hu: importálás

en: Import Users
hu: A felhasználók importálása

en: export
hu: exportálás

en: Export Users
hu: A felhasználók exportálása

en: reconcileusers
hu: felhasználókújraegyeztetése

en: Reconcile the User Database
hu: Felhasználói adatbázis karbantartása

en: List and user functions
hu: Lista és felhasználói funkciók

en: configure
hu: beállítások

en: Configure
hu: Beállítások

en: attributes
hu: tulajdonságok

en: Configure Attributes
hu: A tulajdonságok konfigurálása

en: Control values for
hu: A következő értékeinek ellenőrzése

en: spage
hu: rendelésioldal

en: Configure Subscribe Pages
hu: Feliratkozó oldalak beállítása

en: admins
hu: adminisztrátorok

en: Add, edit and remove Administrators
hu: Adminisztrátorok hozzáadása, módosítása és eltávolítása

en: adminattributes
hu: admintulajdonságok

en: Configure Attributes for administrators
hu: Adminisztrátori tulajdonság beállítása

en: send
hu: küldés

en: Send a Message
hu: Üzenet küldése

en: preparesend
hu: küldéselőkészítése

en: Prepare a Message
hu: Üzenet előkészítése

en: sendprepared
hu: előkészítettekküldése

en: Send a Prepared Message
hu: Előkészített üzenet küldése

en: templates
hu: sablonok

en: Configure Templates
hu: Sablonok beállítása

en: messages
hu: üzenetek

en: List all Messages
hu: Az összes üzenet listája

en: processqueue
hu: várólistafeldolgozása

en: Process the Message Queue
hu: Várakozó üzenetek feldolgozása

en: warning
hu: figyelem

en: You have set TEST in config.php to 1, so it will only show what would be sent
hu: A config.php fájlban a TEST paraméter értéke 1, vagyis csak azt fogja megmutatni, hogy mi kerülne elküldésre

en: processbounces
hu: visszapattanókfeldolgozása

en: Process Bounces
hu: Visszapattanók feldolgozása

en: bounces
hu: visszapattanójuk van

en: View Bounces
hu: Visszapattanók megtekintése

en: Plugins
hu: Beépülő modulok

en: setup
hu: telepítés

en: Setup
hu: Telepítés:

en: upgrade
hu: frissítés

en: dbcheck
hu: adatbázis-ellenőrzés

en: Check Database structure
hu: Az adatbázis-szerkezet elemzése

en: eventlog
hu: eseménynapló

en: View the eventlog
hu: Az eseménynapló megtekintése

en: Change your details (e.g. password)
hu: Adatok megváltoztatása (pl.: jelszó)

en: System Functions
hu: Rendszerfunkciók

en: Database structure
hu: Az adatbázis-szerkezet

en: Table
hu: Tábla

en: real name
hu: valódi neve

en: exist
hu: létezik

en: unique
hu: egyedi

en: category
hu: kategória

en: check
hu: ellenőrzés

en: requeue
hu: Ismételt várólistára vétel

en: Stalled
hu: Megrekedt

en: still to process
hu: még feldolgozandó

en: sent
hu: elküldve

en: Processing
hu: Feldolgozandó

en: msgs/hr
hu: üz/óra

en: Invalid value for email address
hu: Hibás e-mail cím

en: error
hu: hiba

en: Too many errors, please login again
hu: Túl sok hiba, kérlek lépj be ismét

en: fatalerror
hu: Végzetes hiba

en: Documentation about this error
hu: Dokumentáció a hibáról

en: More information
hu: További információ

en: Main Page
hu: Főlap

en: about
hu: névjegy

en: In this section
hu: Ebben a részben

en: Recently visited
hu: Mostanában megtekintett

en: All Lists
hu: Minden lista

en: All Public Lists
hu: Minden nyilvános lista

en: Add a list
hu: Lista hozzáadása

en: Uncategorised
hu: Nem kategorizált

en: Public list
hu: Nyilvános lista

en: Private list
hu: Privát lista

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: There are no lists available
hu: Nem található lista

en: January
hu: Január

en: February
hu: Február

en: March
hu: Március

en: April
hu: Április

en: May
hu: Máj

en: June
hu: Június

en: July
hu: Július

en: August
hu: Augusztus

en: September
hu: Szeptember

en: October
hu: Október

en: Feb
hu: Febr

en: Mar
hu: Márc

en: Apr
hu: Ápr

en: Jun
hu: Jún

en: Jul
hu: Júl

en: Sep
hu: Szep

en: Oct
hu: Okt

en: secs
hu: mp.

en: Attribute
hu: Tulajdonság

en: Listing %d to %d of %d
hu: Listázás, %d - %d / %d

en: Listing %d to %d
hu: Listázás, %d - %d

en: First Page
hu: Első oldal

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Last Page
hu: Utolsó oldal

en: The plugin
hu: A plugin

en: Invalid security token, please reload the page and try again
hu: Hibás biztonsági azonosító, frissítse az oldalt és próbálja újra

en: Invalid download URL, please reload the page and try again
hu: Hibás URL, oldalfrissítés után próbálja újra

en: Fetching plugin
hu: Plugin letöltése

en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Project
hu: Projekt

en: Unable to download plugin package, check your connection
hu: Nem lehetséges a plugin csomag letöltése, ellenőrizze az internet kapcsolatot

en: Installing plugin
hu: plugin telepítése

en: updating existing plugin
hu: telepített plugin frissítése

en: new plugin
hu: új plugin

en: Plugin installed successfully
hu: A plugin sikeresen települt

en: Error installing plugin
hu: Hiba történt a plugin telepítésekor

en: Continue
hu: Folytatás

en: Plugin directory is not writable
hu: A plugin könyvtár nem írható

en: Invalid plugin package
hu: Érvénytelen plugin csomag

en: Plugin installation failed
hu: Sikertelen plugin telepítés

en: The plugin root directory is not writable, please install plugins manually
hu: Nem írható a plugin gyökér könyvtára, kérem telepítse manuálisan

en: PHP has no <a href="http://php.net/zip">Zip capability</a>. This is required to allow installation from a remote URL
hu: A PHP-nak nincs a <a href="http://php.net/zip">Zip</a> kiterjesztése aktiválva. Távoli URL-ről történő telepítéshez szükséges

en: Install a new plugin
hu: Új plugin telepítése

en: Plugin package URL
hu: Plugin csomag URL-je

en: Install plugin
hu: Plugin telepítése

en: Installed plugins
hu: Telepített plugin-ok

en: name
hu: Név

en: developer
hu: fejlesztő

en: description
hu: leírás

en: version
hu: verzió

en: origin
hu: származás

en: installed
hu: telepítve

en: installation Url
hu: telepítésre használt URL

en: Documentation Page
hu: Dokumentációs oldal

en: settings
hu: beállítások

en: enabled
hu: bekapcsolva

en: action
hu: művelet

en: initialise
hu: inicializált

en: Initialise
hu: Inicializálás

en: delete
hu: törlés

en: delete this plugin
hu: plugin törlése

en: Dependency check
hu: Függőség ellenőrzés

en: Plugin can not be enabled, because "%s" is enabled.
hu: "%s" már aktivált, így ez a plugin nem bekapcsolható.

en: Plugin can not be enabled.
hu: A plugin-t nem lehet bekapcsolni.

en: Failure on system requirement <strong>%s</strong>
hu: Rendszerkövetelmény hiba: <strong>%s</strong>

en: update this plugin
hu: plugin frissítése

en: update
hu: frissítés

en: details
hu: részletek

en: delete subscriber
hu: feliratkozó törlése

en: unconfirm subscriber
hu: feliratkozó visszaigazolásának törlése

en: blacklist subscriber
hu: feliratkozó feketelistára vétele

en: blacklist email address
hu: email cím feketelistára vétele

en: delete subscriber and bounce
hu: feliratkozó és visszapattanó törlése

en: unconfirm subscriber and delete bounce
hu: feliratkozó visszaigazolatlanná tétele és a visszapattanó törlése

en: blacklist subscriber and delete bounce
hu: a feliratkozó feketelistára vétele és a visszapattanó törlése

en: blacklist email address and delete bounce
hu: email cím feketelistára vétele és visszapattanó törlése

en: delete bounce
hu: visszapattanó törlése

en: Unnamed List
hu: Névtelen Lista

en: Hello
hu: Helló

en: You have requested a new password for phpList.
hu: Ön új jelszót igényelt a phpList használatához.

en: To enter a new one, please visit the following link:
hu: Egy új jelszó megadásához kérem látogassa meg a következő linket:

en: You have 24 hours left to change your password. After that, your token won't be valid.
hu: 24 órán belül módosítható a jelszó.

en: New password
hu: Új jelszó

en: A password change token has been sent to the corresponding email address.
hu: A jelszó módosításhoz szükséges karakterláncot kiküldtük a hozzátartozó email címre.

en: Error sending password change token
hu: Hiba a jelszó módosításhoz szükséges karakterlánc kiküldésekor

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: very little time
hu: nagyon kis idő

en: This is the Newsletter Subject
hu: Ez a hírlevél tárgya

en: Sleeping for 20 seconds, aborting will quit
hu: 20 másodperc szünet, a megszakítás ki fog lépni

en: We have been waiting too long, I guess the other process is still going ok
hu: Túl sokáig vártunk, azt hiszem, a másik folyamat még rendben megy

en: Error, incorrect session token
hu: Hiba, helytelen az azonosításra használt karakterlánc

en: The API key is incorrect
hu: Az API kulcs hibás

en: The phpList.com server is unable to reach your phpList installation
hu: A phplist.com szerver nem tudja elérni ezt a phpList telepítést

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Change settings
hu: Beállítások módosítása

en: Sign up to receive news and updates about phpList
hu: Regisztráljon, hogy értesüljön a legfrissebb phpList hírekről és frissítésekről

en: Make sure you are updated with new security and feature release announcements (fewer than one message per month)
hu: Győződjön meg róla, hogy megkapja az új biztonsági frissítések és funkciók kiadásának bejelentését (kevesebb, mint egy üzenet havonta)

en: Subscribe
hu: Feliratkozni

en: Do not subscribe
hu: Ne iratkozzon fel

en: Please wait, your request is being processed. Do not refresh this page.
hu: Kérem várjon, kérése feldolgozás alatt. Ne frissítse az oldalt.

en: Still loading
hu: Még mindig töltődik

en: If the page does not load soon, please report this in the user forums.
hu: Ha az oldal nem töltődik be hamarosan, kérem jelezze a felhasználói fórumokon.

en: You do not have access to this page
hu: Ön nem férhet hozzá ehhez az oldalhoz

en: View all campaigns
hu: Összes kampány megtekintése

en: Campaign not found
hu: Kampány nem található

en: Campaign statistics
hu: Kampány statisztika

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date entered
hu: Megadott dátum

en: Date sent
hu: Küldés dátuma

en: Sent as HTML
hu: HTML formátumban küldve

en: Sent as text
hu: Szöveg formátumban küldve

en: Bounced
hu: Visszapattanó

en: Clicked
hu: Kattintott

en: Size of HTML email: %s
hu: HTML email mérete: %s

en: Size of Text email: %s
hu: Szöveges email mérete: %s

en: Message too large (%s is over %s), suspending
hu: Az üzenet túl nagy (%s), ami több, mint %s. Küldés felfüggesztve

en: Warning: the final message exceeds the sending limit, this campaign will fail sending. Reduce the size by removing attachments or images
hu: Figyelem: Az elkészült üzenet mérete túllépi a küldési korlátot, a kampány kiküldése sikertelen lesz. A csatolmányok és képek eltávolításával csökkentheti az üzenet méretét

en: Campaign %d suspended. Message too large
hu: A(z) %d kampány felfüggesztésre került. Az üzenet túl nagy méretű

en: Campaign %d suspended, message too large
hu: A(z) %d kampány felfüggesztésre került, az üzenet túl nagy méretű

en: Insufficient memory to add attachment to campaign %d %d - %d
hu: Kevés a memória a csatolmány hozzáadásához a következő kampányban: %d %d - %d

en: Error, when trying to send campaign %d the attachment (%s) could not be copied to the repository. Check for permissions.
hu: Hiba a(z) %d kampány kiküldésekor. A csatolmányt (%s) nem lehet átmásolni a belső tárhelyre. Ellenőrizze a könyvtár jogosultságokat.

en: phpList system error
hu: phpList rendszer hiba

en: failed to open attachment (%s) to add to campaign %d
hu: nem sikerült megnyitni a csatolmányt (%s). Nem lehet hozzáadni a(z) %d kampányhoz

en: Attachment %s does not exist
hu: A %s csatolmány nem található

en: Error, when trying to send campaign %d the attachment (%s) could not be found in the repository
hu: Hiba a %d kampány kiküldésekor. A (%s) csatolmány nem található meg a szerveren

en: Campaign %d suspended for too many errors with attachments
hu: A %d kampány felfüggesztésre került a csatolmányokból eredő hiba miatt

en: import is not available
hu: az importálás nem elérhető

en: No lists available
hu: Nincsenek listák

en: add_list
hu: Lista hozzáadása

en: Please enter details of the remote Server
hu: Írja be a távoli kiszolgáló adatait

en: Server:
hu: Kiszolgáló:

en: user
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Database Name:
hu: Adatbázis neve:

en: Table prefix:
hu: Táblanév előtag:

en: Usertable prefix:
hu: Felhasználó-táblanév előtag:

en: select_lists
hu: Jelölje be azokat a listákat, melyekhez hozzá akarja adni az e-mail címeket

en: Copy lists from remote server (lists are matched by name)
hu: Lista másolása távoli szerverről (a listák név alapján vannak egyeztetve)

en: Mark new users as HTML:
hu: Az új felhasználók megjelölése HTML-ként:

en: If you check "Overwrite Existing", information about a user in the database will be replaced by the imported information. Users are matched by email.
hu: Ha megjelöli a "Jelenlegi felülírása" opciót, a felhasználókról az adatbázisban tárolt információk ki lesznek cserélve az importált adatokkal. A felhasználók egyeztetése e-mail cím alapján történik.

en: Overwrite Existing:
hu: Meglévők felülírása:

en: continue
hu: Folytatás

en: Making connection with remote database
hu: Csatlakozás a távoli adatbázishoz

en: cannot connect to remote database
hu: nem lehet csatlakozni a távoli adatbázishoz

en: Getting data from
hu: Adatok lekérése innen:

en: Remote version is
hu: A távoli változat

en: Remote version has
hu: A távoli verziónak van

en: No users to copy, is the prefix correct?
hu: Nincs másolandó felhasználó. Az előtag megfelelő?

en: lists
hu: listák

en: Copying lists
hu: Listák másolása

en: list
hu: lista

en: exists locally
hu: helyileg létezik

en: created locally
hu: helyben létrehozva

en: Remote list
hu: Távoli lista

en: not created
hu: nincs létrehozva

en: Copying attributes
hu: Tulajdonságok másolása

en: Copying users
hu: Felhasználók másolása

en: Error, no mapped attribute for
hu: Hiba: Nincs egyeztetett tulajdonság a következőhöz:

en: Error, no local list defined for
hu: Hiba: Nincs helyi lista meghatározva a következőhöz:

en: Done
hu: Kész

en: new users
hu: új felhasználók

en: and
hu: és

en: existing users
hu: létező felhasználók

en: Open Source
hu: Nyílt forráskód

en: How to get help
hu: Hogyan kaphatok segítséget

en: Contribute
hu: Közreműködők

en: phpList is Open Source software
hu: A phpList egy nyílt forráskódú program

en: The concept behind Open Source is collaboration. An organised network of many contributors where the whole is greater than the sum of its parts.
hu: A nyílt forráskód mögötti elgondolás az együttműködés. Sok-sok fejlesztő/közreműködő szervezett hálózata, ahol együtt az egész sokkal nagyszerűbb, mint a kis részek összessége.

en: If you are interested to know more about Open Source, you can visit the links below
hu: Ha többet szeretne tudni a Nyílt Forráskódról, a lenti linkeken tud tájékozódni

en: Get help with phpList
hu: Kérjen segítséget a phpList-től

en: A variety of support options are available for this phpList server, including free help from communnity members, and professional advice and consulting from experts
hu: A phpList-el kapcsolatban többféle módon vehet igénybe segítséget, mint például ingyenesen a phpList közösség tagjaitól vagy akár professzionális tanácsokat szakértőktől.

en: Support community
hu: Segítséget nyújtó közösség

en: Support forum
hu: Segítséget nyújtó fórum

en: Independent professional support
hu: Független professzionális segítség

en: Developer community
hu: Fejlesztő közösség

en: Developer resources &amp; documentation
hu: Fejlesztők &amp; dokumentáció

en: Documentation coordination
hu: Dokumentációs koordináció

en: Translation platform
hu: Fordítási platform

en: Donate to support phpList development
hu: Adományozzon, hogy támogassa a phpList fejlesztését

en: phpList Hosted
hu: phpList Üzemetetés

en: Bounce processing error
hu: Hiba a visszapattanók feldolgozásában

en: Bounce Processing info
hu: Információ a visszapattanók feldolgozásáról

en: system message bounced, user marked unconfirmed
hu: a rendszerüzenet visszapattant, a felhasználó visszaigazolatlanként jelölt

en: Bounced system message
hu: Visszapattant rendszerüzenet

en: User marked unconfirmed
hu: A felhasználó visszaigazolatlanként jelölt

en: View Bounce
hu: Visszapattanó megtekintése

en: system message bounced, but unknown user
hu: rendszerüzenet pattant vissza, a felhasználó viszont ismeretlen

en: Cannot create POP3 connection to
hu: Nem létesíthető POP3-kapcsolat a következővel:

en: Cannot open mailbox file
hu: Nem nyitható meg a postafiókfájl

en: Please do not interrupt this process
hu: Kérjük, ne szakítsa félbe ezt a folyamatot

en: Running in test mode, not deleting messages from mailbox
hu: A phplist teszt módban fut, nem törli az üzeneteket a postafiókból

en: Processed messages will be deleted from mailbox
hu: A feldolgozott üzenetek törlésre kerülnek a postafiókból

en: Deleting message
hu: Üzenet törlése

en: Closing mailbox, and purging messages
hu: A postafiók bezárása és az üzenetek kiürítése

en: IMAP is not included in your PHP installation, cannot continue
hu: A PHP-telepítés nem tartalmaz IMAP kiszolgálót, a művelet nem folytatható

en: Check out
hu: Nézze meg

en: Bounce mechanism not properly configured
hu: A visszapattanók mechanizmusának nem megfelelő a beállítása

en: bounce_protocol not supported
hu: A bounce_protocol nem támogatott

en: Processing bounces based on active bounce rules
hu: Visszapattanók feldolgozása az aktív visszapattanási szabályok alapján

en: Process Killed by other process
hu: A folyamatot leállította egy másik folyamat

en: bounce rule
hu: visszapattanási szabály

en: Auto Unsubscribed
hu: Automatikusan lemondott

en: User auto unsubscribed for
hu: A felhasználó automatikusan lemondott

en: bounces processed by advanced processing
hu: visszapattanó feldolgozva speciális feldolgozással

en: bounces were not matched by advanced processing rules
hu: visszapattanó nem felelt meg a speciális visszapattanási szabályoknak

en: Identifying consecutive bounces
hu: A folyamatosan visszapattanók beazonosítása

en: Nothing to do
hu: Nincs végrehajtandó feladat

en: Report of advanced bounce processing:
hu: Jelentés a speciális visszapattanási feldolgozásról:

en: Report:
hu: Jelentés:

en: Sorry, this page can only be used by super admins
hu: Sajnos ezt az oldalt csak a főadminisztrátorok tekinthetik meg

en: Resending confirmation request to
hu: A visszaigazolási kérés újraküldése a következő jelentkező számára:

en: user found
hu: felhasználó található

en: no user found
hu: nem található felhasználó

en: unable to find original email
hu: nem található az eredeti e-mail

en: Marking all subscribers to receive HTML
hu: Az összes feliratkozó bejelölése HTML üzenet fogadására

en: Marking all subscribers to receive text
hu: Az összes feliratkozó bejelölése egyszerű szöveges üzenet fogadására

en: Deleting subscribers who are not on any list
hu: Az egyik listán sem szereplő feliratkozók törlése

en: Moving subscribers who are not on any list to
hu: Az egyik listán sem szereplő feliratkozók áthelyezése

en: Deleting subscribers with more than
hu: Feliratkozók törlése, akiknek több, mint

en: Blacklisting subscribers with more than
hu: Feliratkozók törlése, akiknek több, mint

en: Resending request for confirmation to subscribers who signed up after
hu: Visszaigazolás kérésének újraküldése azoknak a feliratkozóknak, akik utána jelentkeztek

en: and before
hu: és előtte

en: Deleting unconfirmed subscribers who signed up after
hu: A visszaigazolatlan feliratkozók törlése, akik utána jelentkeztek

en: Trying to merge duplicates
hu: A duplumok összevonásának megpróbálása

en: Don't know how to
hu: Nem tudom, hogyan

en: Trying to fix subscribers with an invalid email
hu: Az érvénytelen e-mail címmel rendelkező feliratkozók javításának megpróbálása

en: User
hu: Felhasználó

en: subscribers fixed
hu: javított feliratkozók

en: subscribers could not be fixed
hu: feliratkozók, akiket nem lehetett javítani

en: Marking subscribers with an invalid email as unconfirmed
hu: Az érvénytelen e-mail címmel rendelkező feliratkozók megjelölése nem visszaigazoltként

en: subscribers updated
hu: frissített feliratkozók

en: Cleaning some user tables of invalid entries
hu: Érvénytelen bejegyzések törlése néhány felhasználói táblából

en: entries apply
hu: alkalmazás bejegyzésekre

en: Delete will delete user and all listmemberships
hu: A Törlés törölni fogja a felhasználót és annak összes listatagságát

en: subscribers
hu: feliratkozók

en: found
hu: található

en: in the database
hu: az adatbázisban

en: -All-
hu: -Összes-

en: Mark all subscribers to receive HTML
hu: Az összes feliratkozó bejelölése HTML üzenet fogadására

en: Mark all subscribers to receive text
hu: Az összes feliratkozó bejelölése egyszerű szöveges üzenet fogadására

en: Mark all subscribers on list %s confirmed
hu: A(z) %s lista összes feliratkozójának megjelölése visszaigazoltként

en: Click here
hu: Kattintson ide

en: To move all subscribers who are not subscribed to any list to %s
hu: Egyik listában sem szereplő összes feliratkozók átmozgatása ide: %s

en: To delete all subscribers with more than
hu: Mindazon feliratkozók törlése, akiknek több, mint

en: To blacklist all subscribers with more than
hu: Mindazon feliratkozók feketelistára vétele, akiknek több, mint

en: Date they signed up after
hu: A jelentkezés utáni dátum

en: Date they signed up before
hu: A jelentkezés előtti dátum

en: No such template
hu: Nincs ilyen sablon

en: Images stored
hu: A képek tárolása megtörtént

en: No images found
hu: Nem találhatók képek

en: Template saved and ready for use in campaigns
hu: Sablon mentése megtörtént, mostantól felhasználható a kampányokban

en: Image
hu: Kép

en: does not exist
hu: nem létezik

en: No Title
hu: Nincs cím

en: Template saved
hu: A sablon mentése megtörtént

en: Images
hu: Képek

en: Below is the list of images used in your template. If an image is currently unavailable, please upload it to the database.
hu: Alább található a sablonban felhasznált képek listája. Ha jelenleg nem érhető el egy kép, töltse fel az adatbázisba.

en: Image name:
hu: Kép neve:

en: Save Images
hu: Képek mentése

en: Some errors were found, template NOT saved!
hu: Néhány hiba található, a sablon mentése NEM történt meg!

en: To test your template, go to campaigns and send a test campaign using the template.
hu: A sablon kipróbálásához menjen a kampányokhoz és küldjön el egy teszt kampányt felhasználva a sablont.

en: List of Templates
hu: Sablonok listája

en: Title of this template
hu: A sablon címe

en: Content of the template.
hu: A sablon tartalma.

en: You can upload a template file or paste the text in the box below
hu: Feltölthet egy sablonfájlt, vagy beillesztheti a szöveget az alábbi mezőbe---

en: Template file.
hu: Sablonfájl:

en: Check that all links have a full URL
hu: Az összes hivatkozás teljes URL-címének ellenőrzése

en: Check that all images have a full URL
hu: Az összes kép teljes URL-címének ellenőrzése

en: Check that all external images exist
hu: Az összes külső kép meglétének ellenőrzése

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Send test message
hu: Tesztüzenet küldése

en: to email addresses
hu: email címekre

en: (comma separate addresses - all must be existing subscribers)
hu: (vesszővel elválasztott címek - mindegyiknek létező feliratkozottnak kell lennie)

en: Send Test
hu: Teszt Küldése

en: Add new Template
hu: Új sablon hozzáadása

en: No template have been defined
hu: Nincs meghatározott sablon

en: Action
hu: Művelet

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name cannot be empty:
hu: A név nem lehet üres:

en: Name is not unique enough
hu: A név nem eléggé egyedi

en: Existing attributes:
hu: Létező tulajdonságok:

en: No Attributes have been defined yet
hu: Még nem került sor tulajdonságok meghatározására<br/>

en: Attribute:
hu: Tulajdonság:

en: Delete
hu: Törlés

en: Name:
hu: Név:

en: Type
hu: Típus:

en: Default Value:
hu: Alapértelmezett érték:

en: Order of Listing:
hu: Listázási sorrend:

en: Add a new Attribute:
hu: Új tulajdonság hozzáadása:

en: cannot be empty
hu: nem lehet üres

en: Changes saved
hu: A változtatások mentése megtörtént

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: edit
hu: módosítás

en: No Access
hu: Nincs hozzáférés

en: Email is blacklisted, so request for confirmation has been sent.
hu: A felhasználó feketelistán van, ezért elküldésre került neki a visszaigazoló e-mail.

en: If user confirms subscription, they will be removed from the blacklist.
hu: Ha a felhasználó visszaigazolja a megrendelését, akkor eltávolításra kerül a feketelistáról.

en: Download
hu: Letöltés

en: Add a user
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Members of
hu: A következő lista tagjai:

en: Download subscribers
hu: Feliratkozók letöltése

en: Import Subscribers to this list
hu: Feliratkozók importálása ehhez a listához

en: subscribers were moved to
hu: feliratkozók, amelyek át lettek mozgatva

en: subscribers were copied to
hu: feliratkozók, amelyek át lettek másolva

en: subscribers were deleted from this list
hu: feliratkozók, amelyek törölve lettek ebből a listából

en: Users found, click add to add this user
hu: felhasználó található, kattintson a Hozzáadás gombra a felhasználó hozzáadásához

en: No user found with that email
hu: Nem található ezzel az e-mail címmel rendelkező felhasználó

en: add user
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Inserting user
hu: Felhasználó beszúrása

en: User added
hu: A felhasználó hozzáadása megtörtént

en: Removing %d from this list
hu: %d eltávolítása ebből a listából

en: Listing subscriber %d to %d
hu: Feliratkozók listázása, %d - %d

en: Listing subscriber 1 to 50
hu: Feliratkozó listázása 1-től 50-ig

en: confirmed
hu: visszaigazolt

en: %d subscribers
hu: %d feliratkozó

en: Tag all users in this page
hu: Az oldalon lévő összes felhasználó címkézése

en: Members
hu: Tagok

en: tag
hu: címke

en: from this list
hu: erről a listáról

en: Move
hu: Áthelyezés

en: Copy
hu: Másolás

en: Nothing
hu: Semmi

en: do it
hu: csináld

en: Deleted
hu: Törölve

en: subscribe pages
hu: Rendelési oldalak

en: ID
hu: AZ

en: Title
hu: Cím

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: default
hu: alapértelmezett

en: active
hu: aktív

en: not active
hu: nem aktív

en: view
hu: nézet

en: default login is
hu: Az alapértelmezett bejelentkezési név:

en: with password
hu: jelszóval

en: In order to login, you need to enable cookies in your browser
hu: Engedélyeznie kell a bejelentkezéshez a cookie-k fogadását a böngészőjében

en: Name
hu: Név

en: Password
hu: Jelszó

en: Paste the emails to mark unconfirmed in this box, and click continue
hu: Illessze be ebbe a mezőbe a nem visszaigazoltként megjelölendő e-mail címeket, majd kattintson a Folytatás gombra

en: no such User
hu: Nincs ilyen felhasználó

en: Entered
hu: Tagság kezdete

en: Sent
hu: Elküldve

en: draft
hu: piszkozat

en: static
hu: statikus

en: Go
hu: Indítás

en: Deleting
hu: Törlés

en: failed
hu: sikertelen

en: Requeuing
hu: Ismételt várólistára vétel:

en: Campaigns
hu: Kampányok

en: Status
hu: Állapot

en: Lists
hu: Listák

en: Unique Views
hu: Egyedi találatok

en: Time to send
hu: Küldés időtartama

en: total
hu: összes

en: text
hu: szöveg

en: both
hu: mindkettő

en: Requeue
hu: Ismételt várólistára vétel

en: View
hu: Nézet

en: add new
hu: új hozzáadása

en: Are you sure you want to delete all values?
hu: Valóban törölni szeretne minden értéket?

en: Delete all
hu: Az összes törlése

en: Alternatively you can replace all values with another one:
hu: Az összes értéket egy másikra cserélhet:

en: Replace with
hu: Cserélje ki

en: Delete and replace
hu: Törölje és cserélje ki

en: Cannot delete
hu: Nem törölhető

en: The following subscriber(s) are dependent on this value<br />Update the subscriber profiles to not use this attribute value and try again
hu: A következő előfizetők függenek ettől az értéktől<br />Frissítse az előfizetők profilját, hogy ne használják ezt a attribútum értéket és próbálja meg ismét

en: * Too many errors, quitting
hu: * Túl sok hiba, abbahagy

en: Add new
hu: Új hozzáadása

en: one per line
hu: soronként egy

en: Converting to UTF-8 requires sufficient diskspace on your system.
hu: UTF-8 konvertáláshoz valamennyi lemezterületre van szükség a rendszerén.

en: Sorry, you used invalid characters in the From field.
hu: Érvénytelen karakter található a Feladó mezőben.

en: Please enter a from line.
hu: Kérjük, adjon meg egy feladót.

en: Please enter a message
hu: Kérjük, írjon egy üzenetet

en: Please enter a subject
hu: Kérjük, adjon meg egy tárgyat

en: Please select the list(s) to send the campaign to
hu: Kérjük válassza ki a listát/listákat, amelyre a kampány indítható

en: You can send a test mail once every %d seconds
hu: Teszt üzenet minden %d másodpercenként egyszer küldhető

en: Sending test mails is currently not available
hu: Teszt üzenet küldés lehetősége jelenleg nem elérhető

en: No target email addresses listed for testing.
hu: Nincsenek teszt céljára felsorolt címzett email címek.

en: There is a maximum of %d test emails allowed
hu: Legfeljebb %d teszt email engedélyezett

en: Sent test mail to
hu: Teszt üzenet küldés

en: success
hu: siker

en: Email address not found to send test message.
hu: Nincs email cím, amelyre teszt üzenet küldhető.

en: add
hu: hozzáad

en: Removed Attachment
hu: Eltávolított csatolmány

en: Content
hu: Tartalom

en: Text
hu: Szöveg

en: Forward
hu: Továbbít

en: Format
hu: Formátum

en: Attach
hu: Csatolás

en: Scheduling
hu: Ütemterv

en: Finish
hu: Befejez

en: Campaign subject
hu: Kampány tárgy

en: From Line
hu: Feladó

en: Send a Webpage
hu: Weboldal küldése

en: Compose Message
hu: Üzenet írása

en: phpList operates in the time zone "%s"
hu: A phpList a "%s" időzónában működik

en: Dates and times are relative to the Server Time
hu: A dátumok és idők a szerver órájához vannak viszonyítva

en: Current Server Time is
hu: Jelenlegi szerver idő

en: Embargoed Until
hu: Tilalom eddig

en: Stop sending after
hu: Küldés leállítása ezután

en: Repeat campaign every
hu: Kampány ismétlése minden

en: no repetition
hu: nincs ismétlés

en: hour
hu: óra

en: day
hu: nap

en: week
hu: hét

en: fortnight
hu: két hét

en: four weeks
hu: négy hét

en: Repeat Until
hu: Ismételje eddig

en: Requeue every
hu: Várólistára tegye minden

en: do not requeue
hu: ne tegye várólistára

en: Requeue Until
hu: Várólistára tenni eddig

en: Send as
hu: Küldés mint

en: Use Template
hu: Sablon használata

en: select one
hu: Válasszon egyet

en: No template
hu: Nincs sablon

en: Plain text version of message
hu: Az üzenet egyszerű szöveges verziója

en: generate from HTML
hu: Generálás HTML-ből

en: Footer
hu: Lábléc

en: forwardfooter
hu: továbbítás lábléc

en: The upload has the following limits set by the server
hu: A szerver a következő feltöltési korlátokat szabja

en: Maximum size of total data being sent to the server
hu: A szerverre küldhető teljes adatmennyiség maximális mérete

en: Maximum size of each individual file
hu: Minden egyes fájl maximális mérete

en: Current Attachments
hu: Jelenlegi mellékletek

en: filename
hu: fájlnév

en: desc
hu: csökk

en: size
hu: méret

en: file
hu: fájl

en: Delete checked
hu: Törlés megjelölve

en: The total size of attachments is very large. Sending this campaign may fail due to resource limits.
hu: Nagyon nagy a csatolmányok teljes mérete. Erőforrás korlátok miatt a kampány kiküldése sikertelen lehet.

en: New Attachment
hu: Új csatolmány

en: Add (and save)
hu: Hozzáad (és ment)

en: or
hu: vagy

en: Path to file on server
hu: A fájl elérési útja a szerveren

en: email to alert when sending of this message starts
hu: értesítés e-mailben az üzenet küldésének megkezdésekor

en: separate multiple with a comma
hu: több elválasztása vesszővel

en: email to alert when sending of this message has finished
hu: értesítés e-mailben az üzenet küldésének befejezésekor

en: subject missing
hu: tárgy hiányzik

en: message content missing
hu: üzenet tartalma hiányzik

en: Incorrect URL for sending
hu: Helytelen URL a küldéshez

en: From missing
hu: Feladó hiányzik

en: destination lists missing
hu: címzettek listái hiányoznak

en: Content contains click track links.
hu: Az üzenet tartalma kattintást követő linkeket tartalmaz.

en: Place Campaign in Queue for Sending
hu: A kampány várólistára helyezése kiküldés céljából

en: Some required information is missing. The send button will be enabled when this is resolved.
hu: Hiányzik néhány szükséges információ. Ennek pótlása után a küldés gomb aktívvá válik.

en: Save as draft
hu: Mentés piszkozatként

en: Foreign Key
hu: Idegen kulcs

en: Email
hu: E-mail cím

en: Please select a message to display
hu: Válassza ki a megjelenítendő üzenetet

en: Edit this message
hu: Üzenet szerkesztése

en: Editing an active or finished campaign will place it back in the draft queue, continue?
hu: Egy befejezett vagy aktív kampány szerkesztés után visszakerül a piszkozatok közé. Folytatja?

en: Edit campaign
hu: Kampány szerkesztése

en: footer
hu: lábléc

en: Embargoed until
hu: Tiltás eddig

en: Repeating
hu: Ismétlés

en: every %s until %s
hu: gyakoriság: %s, eddig: %s

en: Requeueing
hu: Ismételt várólistára vétel

en: No attachments
hu: Nincsenek mellékletek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Size
hu: Méret

en: Mime Type
hu: Mime-típus

en: Description
hu: Leírás

en: None yet
hu: Még nincs

en: Resend
hu: Újraküldés

en: unknown
hu: Ismeretlen

en: There are currently no campaigns to view
hu: Jelenleg még nincsenek kampányok

en: date
hu: dátum

en: bncs
hu: vpatt

en: views
hu: nézetek

en: rate
hu: értékelés

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: save changes
hu: Módosítások mentése

en: Reading emails from file ...
hu: E-mail címek beolvasása fájlból ...

en: ok, %d lines
hu: ok, %d sor

en: Record has no email
hu: Nincs e-mail címe a rekordnak

en: Invalid Email
hu: Hibás e-mail cím

en: clear value
hu: érték törlése

en: New Attribute
hu: Új tulajdonság

en: Skip value
hu: Érték kihagyása

en: duplicate
hu: duplum

en: Duplicate Email
hu: Dupla e-mail cím

en:  user imported as
hu:  felhasználó importálva mint

en: All the emails already exist in the database and are member of the lists
hu: Az összes e-mail cím az adatbázisban van már, és a listák tagjai

en: %d emails subscribed to the lists
hu: %d e-mail címről iratkoztak  fel a listákra

en: %d Invalid Emails found.
hu: %d hibás e-mail cím található.

en: These records were added, but the email has been made up from
hu: Ezek a rekordok kerültek hozzáadásra, az e-mail viszont innen lett kiegészítve:

en: These records were deleted. Check your source and reimport the data. Duplicates will be identified.
hu: Ezek a rekordok törlésre kerültek. Ellenőrizze a forrást, s importálja újra az adatokat. A phplist be fogja azonosítani a duplumokat.

en: phplist Import Results
hu: phplist importálási eredmény

en: Import some more emails
hu: Még néhány e-mail cím importálása

en: Import of existing subscriber
hu: Létező felhasználó importálása

en: Import of new subscriber
hu: Új felhasználó importálása

en: No data changed
hu: Nem változott felhasználói adat

en: List subscriptions:
hu: Lista megrendelések:

en: Was subscribed to:
hu: A következőt rendelte meg:

en: Is now subscribed to:
hu: Most a következőt rendelte meg:

en: Not subscribed to any lists
hu: Egyik listát sem rendelte meg

en: Import by
hu: Importálás által

en: new email was
hu: új e-mail volt

en: new emails were
hu: új e-mailek voltak

en: email was
hu: e-mail volt

en: emails were
hu: emailek voltak

en: All the emails already exist in the database.
hu: Az összes e-mail cím már az adatbázisban van.

en: succesfully imported to the database and added to
hu: importálása sikerült az adatbázisba és hozzáadva

en: subscribed to the
hu: megrendelte a(z)

en: List Membership
hu: Listatagság

en: clickrate
hu: Kattintási arány

en: clicks
hu: kattintások

en: messages sent to this user
hu: üzenet került elküldésre ennek a felhasználónak

en: viewed
hu: megtekintve

en: bounce
hu: visszapattanó

en: you only have privileges to view this page, not change any of the information
hu: Önnek csak ezen oldal megtekintéséhez van joga, bármely információ megváltoztatásához nem

en: value
hu: érték

en: no details found
hu: Nem találhatók részletek

en: summary
hu: összegzés

en: detail
hu: részlet

en: info
hu: információ

en: Bounces
hu: Visszapattanók

en: The following restrictions have been set by your ISP:
hu: Az internetszolgáltatója a következő korlátozásokat szabta meg:

en: Script stage
hu: Parancsfájl állapota

en: Finished, Nothing to do
hu: Befejeződött, nincs tennivaló.

en: messages sent in
hu: üzenet elküldve in

en: seconds
hu: másodperc

en: %d emails unconfirmed (not sent)
hu: %d email cím nincs jóváhagyva (nem lett küldve)

en: Warning: script never reached stage 5
hu: Figyelmeztetés: a parancsfájl sohasem lépett az 5. szakaszba

en: This may be caused by a too slow or too busy server
hu: Ezt túl lassú vagy túl leterhelt kiszolgáló okozhatja

en: Less than batch size were sent, so reloading imminently
hu: A köteg méreténél kevesebb került elküldésre, ezért az újratöltés elkerülhetetlen

en: Waiting for %d seconds before reloading
hu: %d másodperc várakozás az újratöltés előtt

en: Finished, All done
hu: Befejeződött, mind kész.

en: Script finished, but not all messages have been sent yet.
hu: A parancsfájl befejeződött, de még nem küldte el az összes üzenetet.

en: Message queue processing errors
hu: Üzenet feldolgozási hiba

en: Message queue processing report
hu: Üzenet feldolgozási riport

en: Finished this run
hu: A futás befejeződött

en: The following events occured while processing the message queue:
hu: Az üzenetek feldolgozása közben a következő események történtek:

en: To stop receiving these reports read:
hu: Jelen riport küldésének kikapcsolása:

en: (test)
hu: (teszt)

en: Would have sent
hu: El lett volna küldve

en: Started
hu: Elindult

en: Time now
hu: Mostani időpont

en: Processing blocked by plugin %s
hu: A %s plugin leállította az üzenetek feldolgozását.

en: Processing has been suspended by your ISP, please try again later
hu: Az internetszolgáltató felfüggesztette a feldolgozást. Próbálja meg később

en: Sending in batches of %s messages
hu: A(z) %s darab üzenet csoportokban kerül kiküldésre

en: This batch will be %s emails, because in the last %s seconds %s emails were sent
hu: %s darab email lesz ebben a csoportban, mert az elmúlt %s másodpercben %s email lett elküldve

en: Sending in batches of %s emails
hu: A(z) %s darab email csoportokban kerül kiküldésre

en: Sent in last run
hu: Az utolsó futáskor elküldöttek

en: Skipped in last run
hu: Az utolsó futáskor kihagyottak

en: Processing has started,
hu: A feldolgozás megkezdődött,

en: %d campaigns to process.
hu: %d kampány vár feldolgozásra.

en: phpList will process your queue until all messages have been sent.
hu: Az összes üzenet kiküldéséig a phpList folyamatosan dolgozza fel a várólistát.

en: This may take a while
hu: Ez eltarthat egy ideig

en: Report of processing will be sent by email
hu: Emailben lesz elküldve a feldolgozási riport

en: Error loading message, please check the eventlog for details
hu: Hiba az üzenet betöltésekor, ellenőrizze az eseménynaplót a részletekért

en: Campaign started
hu: Kampány elindult

en: phplist has started sending the campaign with subject %s
hu: A phplist megkezdte a(z) %s tárgyú kampány kiküldését

en: Processing message
hu: Feldolgozandó üzenet:

en: Looking for users
hu: Felhasználók keresése

en: users apply for attributes, now checking lists
hu: a felhasználók alkalmazása a tulajdonságokra, most a listák ellenőrzése van folyamatban

en: No users apply for attributes
hu: Egy felhasználó sem érvényes a tulajdonságokra

en: looking for users who can be excluded from this mailing
hu: felhasználók keresése, akik kizárhatók ebből a várólista feldolgozási lefuttatásból

en: Found them
hu: Találtak

en: to process
hu: feldolgozandó

en: batch limit reached
hu: elérkezett a köteg korlátozása

en: Message I was working on has disappeared
hu: Az üzenet, melyen dolgoztam, eltűnt

en: Sending of this message has been suspended
hu: Az üzenet küldése felfüggesztésre került

en: There have been more than 10 attempts to send to %s that have been blocked for domain throttling.
hu: Több, mint 10 kísérlet történt a(z) %s címre történő küldéshez, mely tartományszabályozáshoz került blokkolásra.

en: Introducing extra delay to decrease throttle failures
hu: További késleltetés bevezetése a szabályozási hibák csökkentése végett

en: %s is currently over throttle limit of %d per %d seconds
hu: %s jelenleg a(z) %d per %d másodperc szabályozási korlátozás fölött van

en: Sending
hu: Küldés

en: It took
hu: Az üzenet küldéséhez

en: seconds to send
hu: másodpercre volt szükség

en: Failed sending to
hu: A küldés nem sikerült a következőnek

en: not sending to
hu: nem küld a következő címre

en: Unconfirmed user
hu: Nem visszaigazolt felhasználó

en: Not sending to
hu: Nem küldendő a következőnek:

en: already sent
hu: már elküldve

en: Hmmm, No users found to send to
hu: Hmmm. Nem találhatók felhasználók, akiknek küldhető

en: to send this message
hu: volt szükség

en: time
hu: idő

en: Available Messages
hu: Létező üzenetek

en: Import cleared
hu: Az importálás törlése megtörtént

en: Reset Import session
hu: Importálási munkafolyamat alaphelyzetbe állítása

en: File is either too large or does not exist.
hu: Vagy túl a nagy a fájl, vagy nem létezik.

en: File too big, please split it up into smaller ones
hu: Túl nagy a fájl. Kérjük, darabolja fel kisebbekre.

en: Please choose whether to sign up immediately or to send a notification
hu: Válassza ki az azonnali jelentkezést vagy az értesítés küldését

en: Cannot read %s. file is not readable !
hu: %s nem olvasható be. a fájl nem olvasható !

en: Something went wrong while uploading the file. Empty file received. Maybe the file is too big, or you have no permissions to read it.
hu: Valami elromlott a fájl feltöltésekor. Üres a fogadott fájl. Lehet, hogy túl nagy a fájl, vagy Önnek nincs joga elolvasni azt.

en: Create new one
hu: Új létrehozása

en: Skip Column
hu: Oszlop kihagyása

en: Import Attributes
hu: Tulajdonságok importálása

en: select
hu: legördülő lista

en: Please identify the target of the following unknown columns
hu: Azonosítsa be a következő ismeretlen oszlopok célját

en: Summary
hu: Összegzés

en: maps to
hu: megfelel a következőnek

en: Create new Attribute
hu: Új tulajdonság létrehozása

en: none
hu: nincs

en: %d lines will be imported
hu: %d sor került importálásra

en: Confirm Import
hu: Importálás megerősítése

en: Test Output
hu: Kimenet tesztelése

en: Test output<br/>If the output looks ok, click %s to submit for real
hu: Kimenet tesztelése<br/>Ha a kimenet jónak néz ki, akkor kattintson a(z) %s gombra az igazi beküldéshez

en: Adding users to list
hu: Felhasználók felvétele a következő listára:

en: Select the lists to add the emails to
hu: Jelölje be azokat a listákat, melyekhez hozzá akarja adni az e-mail címeket

en: Select the groups to add the users to
hu: Válassza ki a csoportokat, melyekhez hozzá akarja adni a felhasználókat

en: automatically added
hu: automatikusan hozzáadva

en: File containing emails
hu: E-mail címeket tartalmazó fájl

en: Field Delimiter
hu: Mezőhatároló

en: Record Delimiter
hu: Rekordelválasztó

en: Test output
hu: Kimenet tesztelése

en: Show Warnings
hu: Láthatók a figyelmeztetések

en: Omit Invalid
hu: Érvénytelenek kihagyása

en: Assign Invalid
hu: Érvénytelenek hozzárendelése

en: Overwrite Existing
hu: Meglévők felülírása

en: Retain Old User Email
hu: A felhasználó régi e-mail címének megőrzése

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email
hu: Értesítő&nbsp;e-mail&nbsp;küldése

en: Make confirmed immediately
hu: Visszaigazolttá tétel azonnal&nbsp;

en: Import
hu: Importálás

en: Events
hu: esemény

en: No events available
hu: Nincs esemény

en: Filter
hu: Szűrő

en: Exclude filter
hu: Szűrő kizárása

en: message
hu: üzenet

en: page
hu: oldal

en: Order
hu: Sorrend

en: Reconcile Subscribers
hu: A felhasználók újraegyeztetéséhez

en: Nobody
hu: Senki

en: The temporary directory for uploading is not writable, so import will fail
hu: A feltöltések ideiglenes könyvtára nem írható, ezért az importálás nem fog sikerülni

en: No file was specified. Maybe the file is too big?
hu: Nincs megadva fájl. Lehet, hogy a fájl túl nagy?

en: Please upload a plain text file only. You cannot use a spreadsheet. You can only upload a plain text file with one email address per line.
hu: Csak egyszerű szöveges fájl tölthető fel, nem használható táblázatkezelő program és annak fájlformátuma. Egyszerű szöveges fáj szükséges, amelyben minden sorban egy email cím szerepel.

en: Cannot read file. It is not readable !
hu: Nem lehet beolvasni a fájlt. Nem olvasható!

en: There should only be ONE email per line.
hu: Soronként csak EGY e-mail cím legyen.

en: If the output looks ok, go
hu: Ha a kimenet jól néz ki, indítsa

en: back
hu: vissza

en: Test output:
hu: Kimenet tesztelése:

en: adding_users
hu: Felhasználók felvétele a következő listára:

en: The file you upload will need to contain the emails you want to add to these lists. Anything after the email will be added as attribute "Info" of the Subscriber. You can specify the rest of the attributes of these subscribers below. Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
hu: A feltöltendő fájlnak a listához hozzáadandó email címeket kell tartalmaznia. Minden, ami az email cím után szerepel, a Feliratkozó "Infó" tulajdonságához kerülnek. Lent adható meg ezen feliratkozók további tulajdonságai. Figyelem: egyszerű szöveges fájl szükséges. Ne töltsön fel bináris fájlt, mint például Word dokumentumot.

en: File containing emails:
hu: Az e-mail címeket tartalmazó fájl:

en: Send Notification email
hu: Értesítő&nbsp;e-mailek&nbsp;küldése&nbsp;

en: Import emails from IMAP folders
hu: E-mail címek importálása IMAP-mappákból

en: can't connect
hu: nem lehet csatlakozni

en: done
hu: kész

en: imap_getmailboxes failed
hu: az imap_getmailboxes nem sikerült

en: Please enter details of the IMAP account
hu: Írja be az IMAP-fiók adatait

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Select the headers fields to search
hu: Válassza ki a fejléc mezőket a kereséshez

en: Mark new users as HTML
hu: Az új felhasználók megjelölése HTML-ként

en: If you check
hu: Ha bejelöli

en: information about a user in the database will be replaced by the imported information. Users are matched by email.
hu: a felhasználóról az adatbázisban tárolt információkat kicseréli az importált adatokkal. A felhasználók egyeztetése e-mail cím alapján történik.

en: Only use complete addresses
hu: Csak teljes címek használata

en: addresses that do not have a real name will be ignored. Otherwise all emails will be imported.
hu: a valódi névvel nem rendelkező címek mellőzésre kerülnek. Egyéb esetben az összes e-mail cím importálásra kerül.

en: If you choose
hu: Ha választja

en: send notification email
hu: értesítő e-mail küldése

en: the users you are adding will be sent the request for confirmation of subscription to which they will have to reply. This is recommended, because it will identify invalid emails.
hu: az Ön által hozzáadni kívánt felhasználóknak a PHPlist elküldi a feliratkozás visszaigazolásának kérését, melyre válaszolniuk kell. Ez azért ajánlott, mert így beazonosítja az érvénytelen e-mail címeket.

en: Send&nbsp;Notification&nbsp;email&nbsp;
hu: Értesítő&nbsp;e-mail&nbsp;küldése&nbsp;

en: Use one attribute for name
hu: Egy tulajdonság használata a névhez

en: Use two attributes for the name
hu: Két tulajdonság használata a névhez

en: Attribute one
hu: Első tulajdonság

en: Create Attribute
hu: Tulajdonság létrehozása

en: Attribute two
hu: Második tulajdonság

en: Cannot continue
hu: Nem folytatható

en: Process Selected Folders
hu: Kiválasztott mappák feldolgozása

en: Processed
hu: Feldolgozva

en: folders and
hu: mappa és

en: unique emails found
hu: egyedi e-mail cím található

en: All the emails already exist in the database and are members of the
hu: Az összes e-mail már az adatbázisban van, és a következők tagjai:

en: emails already existed in the database
hu: e-mail cím már volt az adatbázisban

en: Invalid Emails found.
hu: Hibás e-mail címek találhatók.

en: These records were added, but the email has been made up. You can find them by doing a search on
hu: Ezek a rekordok kerültek hozzáadásra, viszont az e-mail ki lett egészítve. A következő keresésével találhatja meg őket:

en: No emails found
hu: Nem találhatók e-mail címek

en: You only have privileges to view this page, not change any of the information
hu: Önnek csak az oldal megtekintéséhez van joga, valamely információ módosításához viszont nem

en: No Lists
hu: Nincsenek listák

en: Process Next Batch
hu: Következő köteg feldolgozása

en: Hmm, duplicate entry,
hu: Hmm, dupla bejegyzés,

en: new rules found
hu: új szabály található

en: bounces not matched
hu: a visszapattanók nem egyeznek

en: bounces matched to existing rules
hu: a visszapattanók egyeznek a létező szabályokkal

en: View Clicks by URL
hu: Kattintások URL-cím szerinti megtekintése

en: View Clicks by Message
hu: Kattintások üzenet szerinti megtekintése

en: View Opens by Message
hu: Megnyitások üzenet szerinti megtekintése

en: Domain Statistics
hu: Tartománystatisztika

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Monday
hu: Hétfő

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Wednesday
hu: Szerda

en: Thursday
hu: Csütörtök

en: Friday
hu: Péntek

en: Saturday
hu: Szombat

en: When they subscribed to
hu: Amikor feliratkoztak a következő listára:

en: Export
hu: Exportálás

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Translations
hu: Fordítások

en: The developers wish to thank the many contributors to this system, who have helped out with bug reports, suggestions, donations, feature requests, sponsoring, translations and many other contributions.
hu: A fejlesztők szeretnék megköszönni mindazoknak a rendszer fejlesztésében nyújtott közreműködését, akik hibabejelentéseikkel, javaslataikkal, adományaikkal, javaslataikkal, támogatásaikkal, fordításaikkal és sok mással segítettek.

en: Portions of the system include
hu: A rendszer részét képezik

en: Process Next %d
hu: Következő %d feldolgozása

en: No match
hu: Nincs egyezés

en: bounces did not match any current active rule
hu: visszapattanó nem egyezik meg egyik jelenlegi aktív szabállyal sem

en: bounce matched current active rules
hu: visszapattanó egyezik a jelenlegi aktív szabályokkal

en: back to list of bounce rules
hu: vissza a visszapattanó-szabályok listájához

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Created By
hu: Készítette

en: Select Status
hu: Válassza ki az állapotot

en: Memo for this rule
hu: Emlékeztető ehhez a szabályhoz

en: related bounces
hu: kapcsolódó visszapattanók

en: no related bounces found
hu: nem található kapcsolódó visszapattanó

en: and more, %d in total
hu: és több, összesen %d

en: Invalid Request
hu: Érvénytelen kérés

en: Subscribers who clicked on the URL "%s" across all campaigns
hu: Feliratkozók, akik az összes kampányból a "%s" URL-re klikkeltek

en: Subscribers
hu: felhasználók

en: firstclick
hu: első kattintás

en: latestclick
hu: utolsó kattintás

en: Administrators
hu: adminisztrátor

en: Import list of admins
hu: Adminisztrátorlista importálása

en: Add new admin
hu: Új adminisztrátor hozzáadása

en: Admin added
hu: Az adminisztrátor hozzáadása megtörtént

en: Find an admin
hu: Adminisztrátor keresése

en: Show
hu: Megjelenítés

en: email
hu: e-mail

en: List of Administrators
hu: Adminisztrátorok listája

en: Edit Administrator
hu: Adminisztrátor módosítása

en: Add a new Administrator
hu: Új adminisztrátor hozzáadása

en: hidden
hu: rejtett

en: Login Name
hu: Bejelentkezési név

en: Send Campaigns
hu: Kampányok küldése

en: Click Details for a Message
hu: Egy üzenet kattintási adatai

en: unique clicks
hu: egyedi kattintás

en: deleting
hu: törlés

en: forms
hu: űrlapon

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Order of Listing
hu: Listázási sorrend

en: Add new Rule
hu: Új szabály alkotása

en: Create New Rule based on this bounce
hu: Új szabály alkotása ezen visszapattanó alapján

en: Date
hu: Dátum

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Header
hu: Fejléc

en: Body
hu: Törzs

en: Always add Google tracking code to campaigns
hu: A Google követési kód legyen mindig aktíválva a kampányokban

en: Who gets the reports (email address, separate multiple emails with a comma)
hu: Kik kapnak a riportokból (email cím(ek) vesszővel elválasztva)

en: From email address for system messages
hu: A rendszer üzenetek feladó email címe

en: Your privileges for this page are insufficient
hu: Ezen oldal megtekintéséhez Ön nem rendelkezik elegendő jogokkal

en: Delete will delete user from the list
hu: A Törlés törölni fogja a felhasználót a listáról

en: Show only unconfirmed users
hu: Csak a vissza nem igazolt felhasználók láthatók

en: Show only blacklisted users
hu: Csak a feketelistára felvett felhasználók láthatók

en: Sort by
hu: Rendezés

en: asc
hu: növ

en: Listing user %d to %d
hu: Felhasználó listázása, %d - %d

en: Find a user
hu: Felhasználó keresése

en: reset
hu: Törlés

en: Download all users as CSV file
hu: Az összes felhasználó letöltése CSV fájlként

en: Add a User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: msgs
hu: üz

en: No users apply
hu: Egy felhasználóra sem vonatkozik

en: Creating tables
hu: Táblák létrehozása

en: Initialising table
hu: Tábla inicializálása

en: Table already exists
hu: A tábla már létezik

en: Success
hu: Siker

en: Tell us about it
hu: Meséljen nekünk róla

en: Continue with
hu: A PHPlist telepítésének

en: Maybe you want to
hu: Esetleg

en: Force Initialisation
hu: Inicializálás kényszerítése

en: invalid login from %s, tried logging in as %s
hu: érvénytelen bejelentkezés a(z) %s címről, bejelentkezési próba %s néven

en: goodbye
hu: viszlát,

en: Running in testmode, no emails will be sent. Check your config file.
hu: A PHPlist próba üzemmódban fut, nem küld el e-maileket. Ellenőrizze a konfgurációs fájlt.

en: Download the new version
hu: Az új verzió letöltése

en: File is either to large or does not exist.
hu: Vagy túl nagy a fájl, vagy nem létezik.

en: No file was specified.
hu: Nem adta meg a fájlt.

en: Some characters that are not valid have been found. These might be delimiters. Please check the file and select the right delimiter. Character found:
hu: Néhány nem érvényes karakter található. Ezek elválasztók lehetnek. Ellenőrizze a fájlt, s válassza ki a megfelelő elválasztót. Talált karakter:

en: Name cannot be empty
hu: A név nem lehet üres

en: Cannot find the email in the header
hu: Nem található az e-mail cím a fejlécben

en: Cannot find the password in the header
hu: Nem található a jelszó a fejlécben

en: Cannot find the loginname in the header
hu: Nem található a bejelentkezési név a fejlécben

en: Record has more values than header indicated, this may cause trouble
hu: A rekordnak a fejléc által jelzettnél több értéke van, ez problémát okozhat

en: password
hu: jelszó

en: login
hu: bejelentkezés

en: Empty loginname, using email:
hu: A bejelentkezési név üres, a következő e-mail használata:

en: Value
hu: Érték

en: added to attribute
hu: hozzáadva tulajdonsághoz

en: List for
hu: Lista a következőhöz

en: succesfully imported to the database and added to the system.
hu: importálása az adatbázisba és hozzáadása a rendszerhez sikerült.

en:    The file you upload will need to contain the administrators you want to add to the system. The columns need to have the following headers: email, loginname, password. Any other columns will be added as admin attributes.  Warning: the file needs to be plain text. Do not upload binary files like a Word Document.
hu:   Az Ön által feltöltésre kerülő fájlnak tartalmaznia kell az Ön által a rendszerhez hozzáadni kívánt adminisztrátorokat. Az oszlopoknak a következő fejléceik legyenek: <b>email</b>, <b>loginname</b>, <b>password</b>. Bármilyen más oszlop admin attribútumokként kerül hozzáadásra. <b>Figyelmeztetés</b>: A fájlnak egyszerű szövegnek kell lennie. Ne töltsön fel bináris fájlokat, mint például a Word-dokumentum.

en: Check this box to create a list for each administrator, named after their loginname
hu: Jelölje be ezt a jelölőnégyzetet, ha minden adminisztrátornak a bejelentkezési nevük után elnevezett listát akar készíteni

en: Do Import
hu: Importáld

en: Congratulations, phpList is set up, you are ready to start mailing
hu: Gratulálunk! A phpList beállítása elkészült, kezdődhet a levelezés.

en: You cannot create a new list because you have reached maximum number of lists.
hu: Elérte a maximálisan létrehozható listák számát, így nem lehetséges új listát készíteni.

en: Members of this list
hu: A lista tagjai

en: New list added
hu: Új lista hozzáadva

en: Add another list
hu: Másik lista hozzáadása

en: List name
hu: A lista neve

en: Public list (listed on the frontend)
hu: Nyilvános lista (megjelenik a főoldalon)

en: Order for listing
hu: Listázási sorrend

en: Category
hu: Kategória

en: choose category
hu: válasszon kategóriát

en: List Description
hu: A lista ismertetése

en: Save
hu: Mentés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Do not save, and go back to the lists
hu: Nincs mentés, és vissza a listákhoz

en: This page requires Javascript to be enabled.
hu: Bekapcsolt Javascript szükséges ehhez az oldalhoz (böngészőben).

en: Processing queued campaigns
hu: Várakozó kampányok feldolgozása

en: That rule exists already
hu: Már van ilyen szabály

en: Number of %s rules: %d
hu: A(z) %s szabályok száma: %d

en: candidate
hu: jelölt

en: Bounce Regular Expressions
hu: Visszapattanók reguláris kifejezései

en: No Rules found
hu: Nem található szabály

en: rule
hu: szabály

en: match
hu: egyezik

en: expression
hu: kifejezés

en: #bncs
hu: #vptnk

en: order
hu: sorrend

en: with tagged rules:
hu: címkézett szabályokkal:

en: make active
hu: aktívvá tesz

en: make inactive
hu: inaktívvá tesz

en: add a new rule
hu: új szabály alkotása

en: are you sure you want to delete all unidentified bounces older than 2 months
hu: biztosan törölni akarja a 2 hónapnál régebbi, beazonosítatlan visszapattanókat

en: are you sure you want to delete all bounces older than 2 months
hu: Biztosan törölni akarja a 2 hónapnál régebbi visszapattanókat

en: Back
hu: Vissza

en: Close this box
hu: Ablak bezárása

en: Hide
hu: Elrejtés

en: open
hu: megnyit

en: close
hu: bezár

en: Loading
hu: Töltődik

en: Processing first
hu: Feldolgozandó elsőként

en: tests
hu: tesztek

en: test_protocol not supported
hu: test_protocol nem támogatott

en: List Bounce Rules
hu: Visszapattanók szabályainak listája

en: View Bounces per list
hu: Visszapattanók megtekintése listánként

en: Check Current Bounce Rules
hu: Jelenlegi visszapattanó szabályok ellenőrzése

en: You have already defined bounce rules in your system.      Be careful with generating new ones, because these may interfere with the ones that exist.
hu: Ön már létrehozott visszapattanó szabályokat a rendszerben. Legyen körültekintő az újak generálásakor, mert ezek ütközhetnek a meglévőkkel.

en: Generate Bounce Rules
hu: Visszapattanók szabályainak generálása

en: Available URLs
hu: Létező URL-címek

en: last clicked
hu: utoljára kattintott

en: Select URL to view
hu: Válassza ki a megtekintendő URL-címet

en: There are currently no statistics available
hu: Jelenleg nincs elérhető statisztika

en: URL Click Statistics
hu: URL-cím kattintási statisztikája

en: view subscribers who clicked
hu: kattintott feliratkozók megtekintése

en: click rate
hu: kattintási arány

en: Please wait, upgrading your database, do not interrupt
hu: Kérjük, várjon. Frissítjük az adatbázist, ne szakítsa félbe.

en: Please indicate how often you want to receive messages
hu: Kérjük, jelezze, hogy milyen gyakran kívánja megkapni a tájékoztatókat

en: General Information
hu: Általános információk

en: Intro
hu: Bevezető

en: Thank you page
hu: Köszönő oldal

en: Text for Button
hu: Gombfelirat

en: HTML Email choice
hu: HTML e-mail választása

en: Don't offer choice, default to <b>text</b>
hu: Nincs választási lehetőség, alapértelmezés a <b>szöveg</b>

en: Don't offer choice, default to <b>HTML</b>
hu: Nincs választási lehetőség, alapértelmezés a <b>HTML</b>

en: Offer checkbox for text
hu: Jelölőnégyzet ajánlása a szöveghez

en: Offer checkbox for HTML
hu: Jelölőnégyzet ajánlása a HTML-hez

en: Radio buttons, default to text
hu: Választógombok, alapértelmezett a szöveg

en: Radio buttons, default to HTML
hu: Választógombok, alapértelmezett a HTML

en: Display Email confirmation
hu: E-mail cím visszaigazolásának megjelenítése

en: Display email confirmation
hu: E-mail cím visszaigazolásának megjelenítése

en: Don't display email confirmation
hu: Nem jelenik meg az e-mail cím visszaigazolása

en: Message they receive when they subscribe
hu: A feliratkozáskor kapott üzenet

en: Message
hu: Üzenet

en: Message they receive when they confirm their subscription
hu: A feliratkozás visszaigazolásakor kapott üzenet

en: Message they receive when they unsubscribe
hu: Leiratkozáskor kapott üzenet

en: Select the attributes to use
hu: Válassza ki a felhasználandó tulajdonságokat

en: Check this box to use this attribute in the page
hu: Jelölje be ezt a jelölőnégyzetet a tulajdonság használatához az oldalon

en: Select the lists to offer
hu: Válassza ki a felajánlandó listákat

en: No lists available, please create one first
hu: Nincsenek listák, előbb készítsen egyet

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: Viewed
hu: Megtekintett

en: subject
hu: tárgy

en: from
hu: miből

en: pagetitlehover:usermgt
hu: pagetitlehover:Felhasználók kezelése
